Súhrnné video

Stiahnite si Adobe Flash, inak sa vám video nezobrazí.


Videá spracované účastníkmi TEAM DAY 2010

TEAMBUILDING AKO PRAKTICKÁ POMOC

V piatok 10. septembra 2010, v Deň dobrovoľníctva, sa v Centre pre obnovu rodiny Dorka stretlo takmer 200 zamestnancov spoločnosti RWE IT Slovakia. Ich TEAM DAY mal však unikátnu náplň. Rozdelení do 10 tajomných tímov s názvami ako napr. James Bond, Včielka Maja, Arabela, či Jánošík za pol dňa zveľadili krízové centrum takmer na nepoznanie. Po odchode „filmových hrdinov“ zostalo v Dorke nové detské ihrisko, pripravené 2 átria na priestor pre sušenie bielizne a oddychovú zónu, vypratané a natreté podkrovie, vyžehlené „haldy“ bielizne, vyčistený sklad a vymaľované 3 detské izby.

1_res.jpg 2_res.jpg 3_res.jpg

Pomoc nebola len praktická, ale aj finančná v podobe zakúpeného materiálu. Počas dňa zamestnanci „prefúrikovali“ napr. 40 ton štrku, či použili 250 litrov farby, s ktorou natreli 1200 m2 drevených podhľadov. Podľa slov riaditeľky centra Dorka Ing. Jolany Šulekovej, TEAM DAY spoločnosti RWE IT Slovakia spustil lavínu záujmu o tento typ firemných podujatí aj u ďalších spoločností. „Ak by sme mali zrealizované práce urobiť svojpomocne, trvalo by nám to minimálne ďalších 5 rokov. Osobne som sa obávala, ako zvládneme 200 pracovníkov, ale celá organizácia bola veľmi dobre premyslená a atmosféra nezabudnuteľná,“ povedala Ing. Šuleková.

4_res.jpg 5_res.jpg 6_res.jpg

Pre svojich zamestnancov spoločnosť RWE IT Slovakia následne pripravila slávnostný galavečer. O programe bolo rozhodnuté – premietanie filmov. Každý tím svoje doobedňajšie práce natáčal na videokameru a poobede z toho spracoval 3-minútový dokument. Vzniklo 10 vtipných a unikátnych filmov, kde boli hlavnými hrdinami najmä zamestnanci spoločnosti. Cenu za najlepší film – symbolického Oscara – tak získali všetci. Celé podujatie kreatívne vymyslela a pripravila agentúra A&D Global Business Relations v spolupráci s prevádzkovateľom lokálnej televízie TV Naša.

7_res.jpg 8_res.jpg 9_res.jpg