Časový harmonogram

9,00 – 9,30 h – Príchod a rozlosovanie tímov, disciplín

Doobedňajšie disciplíny

9,30 – 12,00 h – 1. turnaj (futbal, stolný tenis, petang)

• FUTBAL: Zápasy sa odohrajú na terragrenovom ihrisku. Dĺžka jedného zápasu je 2×10 minút. 1 tím = 6 hráčov.
  • STOLNÝ TENIS: Priaznivci ping-pongu majú možnosť v 2-člennom tíme preveriť súperove kvality v horných priestoroch športového areálu. Set vyhráva hráč alebo dvojica, ktorá dosiahne 11 bodov. Hrá sa na 3 sety.
  • PETANG: Tím hrajúci petang tvoria 3 hráči. Športové zápolenie v petangu si priaznivci môžu vychutnať na asfaltovej ploche pred Sociálno-zdravotným zariadením. Hrá sa na 1 víťazný zápas, ktorý sa končí dosiahnutím 11 bodov jednej strany.

12,00 – 13,00 h – Občerstvenie a oddych

Popoludňajšie disciplíny:

13,00 – 15,00 h – 2. turnaj (volejbal, nafukovací futbal, bowling)

• VOLEJBAL: Volejbaloví nadšenci musia zostaviť 6-členný tím. Turnaj bude prebiehať na terragrenovom ihrisku. Tajbrejk – chyba = bod.
  • NAFUKOVACÍ FUTBAL: Športové klania v nafukovacom futbale budú prebiehať na trávniku pred Sociálno-zdravotným zariadením. Počet členov tímu je 7 a dĺžka zápasu je 2×10 minút.
  • BOWLING: Popoludní sa v priestoroch Spoločenského centra odohrá turnaj v bowlingu. Jednotlivé firmy musia zostaviť 6 členné tímy. Hru vyhráva tím, ktorý získa najvyšší počet bodov.